Faydaları

DERZSİZ YÜZEY

DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA kullanımı, mükemmel pürüzsüz, derzsiz bir yüzey sağlar. Kaplama kabarcıklar veya çatlaklar oluşturmaz. Son kat olarak vernik uygulandığında yüzey düzenli olarak temizlenebilir ve optimum durumda tutulabilir.

Binalar genellikle küçük yapısal hareketler yaşar. Binanızda bu olursa, malzememizin esnekliği nedeniyle yüzey hala düz kalacaktır. Sıcaklıklar sürekli değişse bile yüzey yıllarca pürüzsüz kalacaktır. Ayrıca küçük kusurlar DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA ile kolayca kapatılabilir.

KOLAY UYGULAMA VE ONARIM

İPEK SIVA, gereken yüzeyin minimum hazırlığı ile uygulanması son derece kolaydır. Tutkal veya başka ürünlere gerek yoktur. Aslında tek ihtiyacınız olan DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA malzemesi ve su.

DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA (sıvı duvar kağıdı), gerektiğinde yüzeylerin hızlı restorasyon çalışmalarını kolayca gerçekleştirebilmeniz için büyük bir avantaja sahiptir. Küçük bir hasar meydana gelirse, iyi haber şu ki, tüm yüzeyi yeniden dekore etmenize gerek yok! Sadece hasarlı kısma biraz su sürün ve yeniden dekore etmek istediğiniz alanı mala ile düzeltin.

İSTEDİĞİNİZ İÇ MEKANI OLUŞTURUN

Çok çeşitli renk ve dokularımız, işyeriniz veya aileniz için basit monokromdan karmaşık desenlere kadar istediğiniz her türlü iç mekanı yaratma fırsatı sunar. 500’den fazla renk tonu ve dokusu ile DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA, herkese iç tasarım yaratıcılığını ifade etme fırsatı verir. 

ÇEVRE DOSTU

DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA kaplama malzemeleri doğal malzemelerden üretilmiştir. Ana bileşenler selüloz lifleri, mineraller ve bir yapıştırıcıdır. Doğal hammaddelerin ve sıkı bir şekilde kontrol edilen üretim teknolojisinin bu kullanımı, evler ve çalışma alanları için hem güvenli hem de güzel, çevre dostu, uluslararası sertifikalı bir kaplama malzemesi ile sonuçlanır.

 

HİPOALERJİK MALZEME

Müşterilerimizin sağlığını ve çevreyi önemsiyoruz. DURAKS DEKORATİF İPEK SIVA ile kaplanan hiçbir yüzeyden alerjiye neden olabilecek hiçbir bileşik yayılmazken, bu malzemenin bir diğer avantajı da İPEK SIVA yüzeylere toz ve patojen mikroorganizmaların yerleşmemesidir. Bu nedenle İPEK SIVA, çocuklar tarafından kullanılan alanlar da dahil olmak üzere tüm ev, kamu ve ofis alanlarında dekorasyon için uygundur.

 

NEDEN SIVI DUVAR KAĞIDI DAHA İYİ BİR SEÇİMDİR?


  İPEK
SIVA
SIRADAN DUVAR KAĞITLARI

VENEDİK SIVA

BOYA

Doğallık ve Çevre Dostu
Kokusuz
Çatlamaz
Parçalı Tamir
Dikişsiz Yüzey
Ek Isı ve Ses Yalıtımı
Yüzey Üzerine Çizim İmkanı
Pürüzlerin Maskelenmesi