Ortak Ol

Büyüyen Profesyonel Distribütörler ve Ortaklar Ağımıza Katılın

Duraks Dekoratif, dünyanın neresinde olursanız olun ve hangi dili konuşursanız konuşun, ekibimizin bir parçası olma fırsatları sunan gerçekten küresel bir şirkettir!

İçin uygun:

✓ Distribütörler

✓ Bayiler

✓ İnşaat şirketleri, geliştiriciler ve inşaatçılar

✓ Ressamlar

✓ Dekoratörler

✓ Tasarımcılar

✓ Influencerlar

Mühendisler, tasarımcılar ve uzmanlardan oluşan deneyimli ekibimiz doğrudan müşterilerle çalışır. Ekip, doğrudan müşteriye fayda sağlamak için üretim teknolojilerimizi ve bitmiş ürünlerimizin genel kalitesini iyileştirmek için sürekli çalışıyor.

On yıllık seçkin ekip çalışması ve son derece yüksek standartlar sayesinde Duraks Dekoratif, ipek duvar kaplama malzemeleri üretiminde her geçen gün adını daha fazla duyurmaya başlamıştır.

Onaylı Distribütör Olmanın Faydaları

Sadece tutkulu, uluslararası profesyonellerden oluşan bir ekibe katılmakla kalmayacak, aynı zamanda deneyim alışverişinde bulunma, becerilerinizi geliştirme ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıma fırsatına sahip olacaksınız.

Tüm SILK PLASTERS distribütörleri, tüm pazarlama materyallerimize ve örnek ürünlerimize tam erişime sahiptir ve ayrıca ek içerik fikirleri ve dijital varlıklar için web sitesine ve sosyal medya kanallarına erişim hakkına sahiptir.

Ortaklarımızda Neler Ararız?

✓ Çevre konusunda tutkulu insanlar

✓ İnsanlarla iletişim kurmaktan ve çalışmaktan hoşlanan herkes

✓ İç cephe kaplama sektörümüzün nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler

✓ Müşteri etkileşimini ve satış becerilerini geliştirmeye hevesli kişiler

Bizim hakkımızda

Duraks Dekoratif, dekoratif sıvalar ve iç duvar kaplamaları üretiminde tanınmış bir firmadır. 2012 yılında kurulan Duraks Dekoratif hızlı bir büyüme yaşamıştır.

Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu’daki bayilikleri ve Türkiye’de bulunan dekoratif sıva üretimi için dünyanın yüksek kapasiteli bir varlığımız mevcuttur. Duraks dekoratif, sektör pazar payını her geçen gün artırmaktadır. .

Duraks Dekoratif ‘in Ar-Ge merkezi: İpek Sıva, kaliteli ürün geliştirme ve süreçlerin sürekli iyileştirilmesi ile yeni ham ve işlenmiş malzemelerin geliştirilmesinden sorumlu olan kendi Ar-Ge merkezidir.

Çevre dostu ve ürün güvenliği: Duraks Dekoratif, yoğun laboratuvar testlerinden ve uluslararası sertifikalardan geçmiş, kesinlikle çevre dostu bileşenlerden oluşur. Malzemelere prestijli CE ve ISO sertifikaları verildi.

Bugün Başvurun ve Ekibin Değerli Bir Üyesi Olun!

Bilgilerinizi aşağıya gönderin, 1-2 iş günü içinde sizinle iletişime geçelim!